Avaleht > Kalender > 2016 > Juuli - heinakuu

Juuli - heinakuu

Kuu juhtsõna: Ja tema vastas: „Ma lasen sinu eest mööduda kogu oma ilu ja kuulutan sinu ees Issanda nime. Ja ma olen armuline, kellele olen armuline, ja halastan, kelle peale halastan.” 2 Ms 33:19

Nädalapäev

Kuupäev

Kell

Koguduseelu sündmus

3. juuli

15.00

7. pühapäev pärast nelipüha. Jumalateenistus armulauaga: Armastuskäsk. Jutlustab Anti Toplaan.

10. juuli

15.00

Issanda muutmise püha. Jumalateenistus armulauaga:

Kirgastatud Kristus. Jutlustab Eura sõpruskoguduse koguduse pastor Jani Laaksonen.

Teisipäev

12. juuli

10.00

Püha koguduse Ruhnu reis väljumisega Roomassaare sadamast.

17. juuli

15.00

9. pühapäev pärast nelipüha. Jumalateenistus armulauaga: Tõde ja eksitus. Jutlustab Anti Toplaan.

24. juuli

15.00

Püha kiriku ja kihelkonna esmamainimise 567. aastapäev. Jumalateenistus armulauaga. Külalised Sastamala kogudusest.

Jumalateenistuse järgselt kaetud nimepäeva kohvilaud.

31. juuli

15.00

11. pühapäev pärast nelipüha. Jumalateenistus armulauaga: Soosinguajad. Külalised Soome Esiklestadiuslaste äratusliikumisest.

Jumalateenistuse järgselt kaetud kohvilaud.