Avaleht > Kalender > 2016 > Jaanuar - näärikuu

Jaanuar - näärikuu

Kuu juhtsõna: Jumal ei ole meile ju andnud arguse vaimu, vaid väe ja armastuse ja mõistlikkuse vaimu. 2 Tm 1:7

Nädalapäev

Kuupäev

Kell

Koguduseelu sündmus

10. jaan

15.00

Kolmekuningapäev. Jumalateenistus armulauaga talvekirikus „Jeesus, maailma valgus“ Teenib Anti Toplaan.

Pärast teenistust koguduse jõululaud.

Teisipäev

12. jaan

19.00

Koguduse kool pastoraadis

17. jaan

15.00

2. pühapäev pärast ilmumispüha. Jumalateenistus armulauaga talvekirikus „Jeesus ilmutab oma jumalikku väge“. Teenib Anti Toplaan.

24. jaan

15.00

3. pühapäev enne paastuaega. Jumalateenistus armulauaga talvekirikus „Teenimatu arm“. Teenib Anti Toplaan

Teisipäev

26. jaan

19.00

Koguduse kool pastoraadis

31. jaan

15.00

2. pühapäev enne paastuaega. Jumalateenistus armulauaga talvekirikus „Jumala sõna külv“. Teenib Anti Toplaan.

Jumalateenistuse ajal lastehoid pastoraadis.

7. veebr

15.00

Pühapäev enne paastuaega. Jumalateenistus armulauaga talvekirikus „Jumala armastuse ohvritee“. Teenib Anti Toplaan.